Bez názvu-1

Akce ! Lan párty z domu !

Lan Párty

Cílem této pravidelné akce bude shromáždit lidi aby se hrály i starší zapomenuté tituly jako je například  (Age of Empire I , Age of Mythology , Star Wars Battlefront II , Call of Duty 1 …. a spoustu dalších ! )

Podmínkou pro hraní je však
1. Tunngle – aby jsme mohly vytvořit vlastní server a nebyly rušení ostatními hráči.
2. TeamSpeak – toto není zas tak důležité ale přiznejme si to jde o akci a mělo by se komunikovat aby byla sranda.
3. Vlastnit nelegální kopii hry se stejnou verzí ! Ano nelegální takže pšššt ! :D
4. Nemluvit sprostě a uposlechnout příkazy Adminů aby vše šlapalo jak má.

Hry které by jste chtěli hrát napište na náš Facebook je tam příspěvek zvýraznění hvězdičkou ( nejde to minout ), Admini poté vyberou hru a dají včas vědět aby se všichni připravili určí se Datum a Čas co bude všem nejvíce vyhovovat.
Facebook – Zde  

Lan Párty se bude probírat jen na FB ! Toto je jediné upozornění takže pokud se chcete zapojit skočte na fb a pište pod příspěvek !

Děkuji všem za ochotu a snad se nás tam sejde na první akci hodně :) s pozdravem Anarchy .

3 Komentářů

  1. I’m a member of a gym also die würd ich auch mal so richtig******* und dann******** um ihren***** kopf zu************** damit ich sie*****************um sie**********damit sie meinen riesigen******zu*********

  2. Je me mettrai plutf4t dans la cate9gorie du piarte vivant chez ses parents, n ayant pas d argent et ses parents en ont peu aussi (la crise est partout !) et voulant rester e0 la page en te9le9chargeant les Far Cry 3, Assassin s Creed 3 ou autre Dishonored ! Mais n he9sitant pas e0 payer un jeu Inde9 sur Steam e0 3€ parce qu e0 partir de 5€ c est trop cher.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>