1280x800_gta_III-600x300

GTA III – Engine Rage

Bylo jen otázkou času, kdy GTA III postihne stejný nápad fanouškovského studia RAGE, stojícím za grafickým předěláním Grant Theft Auto: Vice City do enginu RAGE (Grant Theft Auto IV).

Módérští kluci poskytli první video znázorňující novou grafiku GTA III a musíme konstatovat, že nějaký pokrok zde určitě nalezneme. Konvertování map, upravování 3D objektů, modelů vozidel a skriptů z GTA 3 do tohoto novějšího enginu poskytne opravdu lepší zážitek.

Podle videa lze soudit, že jedinou nevýhodou módu bude zachování starých textur, avšak nejspíše několikrát vyhlazených. Naopak se můžeme nejspíše těšit na lepší zvuky zbraní i vozidel.

Prozatím nám musí stačit toto video a modlení se za dobrou kvalitu módu.

4 Komentářů

 1. CafeMan
  Author

  Jestli se nepletu Grand Theft Auto San Andreas Rage není stále dodělané. Někde jsem četl informaci, že nejdříve chtějí udělat Grand Theft Auto 3, jakožto hlavní hru s Liberty City. Později chtějí dodělat GTA Vice City i San Andreas.
  Avšak obávám se, že to, jak jsem již psal, skončí jen u nějaké betaverze.

 2. chevcheliosCZ

  Aby to.zase neskončilo jako gta sa v gt4 kabatě nebo black messa source ktere asi nikdy nevzniknou

 3. CafeMan
  Author

  Ono to vypadá opravdu nádherně, avšak většina těchto úprav nikdy nedospěla z betatestingu. Takže si stačí zahrát Vice City Rage a zjistíte, že většina věcí buď nejde nebo tam není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>