css

Multiplayer návod – Counter Strike Source

Vtomto článku najdete vše potřebné pro úspěšné hraní CSS po internetu, tento článek není určen pro vlastníky steam verze hry.

Takže ti co steam nevlastní pár informaci na začátek pokud jste dlouho nehráli CSS tak byste mněli vědět že se toho okolo této hry opravdu hodně dělo, a to přesněji VALVe se začalo zase zajímat o tuto hru a začalo ji patchovat (tak stejně i u CS 1.6) a začala hned pořádně velkým updatem který do základu rozkopal CSS byl to hlavně engine update, dále přidaný achievmenty atd..

A proto že patchů vychází mnoho a mnoho a velký engine update byl opravdu velký tak se nynější CSS dělí na OLD (po patch 18) a NEW (od patche 19 někde po 27 a víš).
V tomto článku budeme dále rozebírat NEW CSS, takže jak jsem již říkal patchu vychází opravdu mnoho proto se tedy vymyslel patch COMULATIVNÍ což v podstatě znamená že patch obsahuje všechny předešlé patche (od 19) v sobě.

Takže to bylo vše podstatné a ted přejděme k instalaci.

1) Stahnete NEW CSS je to lepší nýbrž obsahuje všechny patche po 19 i texture pack naleznete zde..
2) Rozbalte a nainstalujte NEW CSS
3) Stáhněte si nejnovější patch ODTUD
4)Poté jdete zde a najdete si nějaký servr poté jen vehře zadáte connect do console (znak nad TABem) a hrajete


16 Komentářů

 1. lojky

  vubec se mi nechce otevrit ten odkaz jak je kliknout odtud neda se to stahnou nekde jinde? :)

 2. stanouchhcz

  vždi kdiž kliknu na to tlačítko zde tam se mi to nechce stahovat a na tom foru kam mne to dá tak tam to taky nejde pls pomoc

 3. omg

  To je super,že tu podporujete warez….Od posledního updatu se steamáci nemůžou připojit na ns servery který nebyly aktualizovaný tak kde je sakra spravedlnost?

 4. john

  cau pred par dny sem mohl CS hrat v pohode, ale dnes mi to pise, ze mam straou verzi hry (stary patch), ael to neni mozny, mam nejnovejsi 52..

 5. anonim

  Potřebuju radu když sem nainstaloval csko a ten patch spustil to tak to napsalo “No permissions to run cstrike”

 6. anonim

  ty patche mam instalovat všechny a nebo jen ten poslední protože když sem nainstaloval ten poslední tam mi hra po spuštění spadla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>