Grand Theft Auto V

Další náznak GTA V na PC!

Update 14.8 – 15:40 : Nvidie dnes dementovala včerejší zprávu o Grand Theft Auto V. Netuší kdy má GTA V vyjít. Tuto hru při rozhovoru použili jenom jako příklad.

Samozřejmě, že tuto zprávu musíme opět brát s rezervou, ale už těch narážek na PC verzi Grand Theft Auto V bylo dost. Každý si jistě vzpomíná na inzerát studia Rockstar Games, kde hledali zkušené programátory na PC porty konzolových her či dabéra jedné z postav ve hře, který se až moc rozpovídal.

Tentokrát to byl chlapík z Nvidie, ten při konferenčním hovoru mluvil o budoucnosti PC. Sdělil, že počítače jako takové přežijí jenom jako herní platforma. Mluvil o kancelářských či domácích PC negativně:

Na tohle všechno jsou vhodnější tablety. Naproti tomu jsou tu hráči, kteří chystají své herní systémy na silnou sestavu her pro letošní podzim včetně hitovek jako CoD: Ghosts, Grand Theft Auto V a Assassin’s Creed IV.

Jestli tento výrok byl jenom chybou samotného pracovníka a opravdu neudržel svá ústa na uzdě, se jistě už nedozvíme.

Za to se můžeme podívat na zajímavé „rockstáří“ stránky, kde se dozvíte všemožné informace. Jsou tu zde opět úsměvné narážky na reálný svět (doporučuji se podívat na volební videa kandidátů na guvernéra). S přibývajícím datem se bude obsah těchto stránek rozšiřovat, neboť některá políčka jsou ještě neaktivní.

Tak či onak, Grand Theft Auto V na 99% bude pro PC platformu. Vždy to mu tak bylo a vždy se PC verze oznámila později (můj odhad zní, že po měsíci vydaných konzolových verzí této hry se oficiálně potvrdí práce na portu počítačové verze, která vyjde v březnu příštího roku). Pro úplnost této novinky dodám, že konzolové verze vychází již 17. září!

1 Komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>