CoD Black Ops 2

DLC Apokalypse pro Black Ops 2

Poslední DLC balíček pro Call of Duty: Black Ops 2 se objeví 27. srpna na Xbox Live a později samozřejmě na PC.

Je to tak. Poslední DLC balíček připravovaný pro Call of Duty: Black Ops 2 již přijde velmi brzy. Dnes se dokonce objevila tisková zpráva. Co nám přinesla? Co bude obsahovat konečný přídavek do této akce?

DLC Apokalypse nijak nevyniká mezi ostatními přídavky studia Treyarch. Budete moci objevit krásu čtyř nových multi-playerových map a pro zastánce zombíků i nový zombie mód s názvem Origins. V něm budete přeneseni do První světové války s již známými postavami Tank, Nikolai, Takeo a Rictofen. Zbraně budou dobové, avšak Treyarch nezapomněl na různé Power-upy, perky či drony. V tiskové zprávě byl také uveden robot, kterému by se měli hráči v průběhu hraní radši vyhýbat, neboť bude opravdu velký, přes 300 metrů.

Pokud se Vám zdá číslo čtyři krásné, zklameme vás, protože samostatně nové mapy jsou dvě. Zbylé dvě jsou vyprané, vyleštěné mapy z dílů minulých, Takeoff (Station – Black Ops) a Dig (Courtyard – World At War). Teď však k těm novým. V mapě Pod se objevíte jako voják v sedmdesátých letech minulého století a budete pobíhat po bytech v Taiwanu. Druhá mapa Frost nabídne zamrzlou řeku na jejíž obou koncích jsou časti obce.

Přídavek Apokalypse do Black Ops 2 vychází 27. srpna pro Xbox Live, později se objeví na PC. Alespoň ukrátí čekací dobu na nový díl Call of Duty s podtitulem Ghosts.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>