multiplayers STAHNU

Free-to-play přetížení: Které MMORPG si vybrat?

Šílené množství free-to-play MMORPG přináší na jednu stranu radost, že vždy bude co hrát, a na druhou stranu i starost, kterému věnovat svůj čas. Vybrat si není snadné, protože už samotná orientace ve free-to-play online hrách na hrdiny chce hodně informací. My vám teď doporučíme konkrétní hry podle toho, jaký typ hráče jste, co od hry očekáváte a jak moc jsou oblíbené na stahovacím portálu Stahnu.cz.

Chci super soubojový systém a každý souboj si prožít naplno – Vindictus

Vindictus je nablýskaný a neskutečně zábavný mix odlehčeného MMORPG a akční hry s propracovaným soubojovým systémem. Ve hře ostatně neděláte nic jiného, než bojujete. Propracovaná je fyzika prostředí, kdy vaše akce dokážou udělat pořádnou paseku. S každým máchnutím zbraně cítíte váhu svých úderů, které dopadají na soupeře, což je pocit, který u ostatních her trochu chybí. Vindictus však není dokonalý a užijete si ho pouze a jenom, když hledáte tento styl boje a nepotřebujete nic navíc.

Vindictus stahujte ZDE

Chci masakrovat hordy nepřátel – C9

C9 je stejně intenzivně zaměřeno na souboje jako Vindictus, ale ve výsledku je pocit z hraní úplně jiný. Boje jsou tu mnohem větší a poskytují více efektů a odlétávajících těl nepřátel, avšak neposkytují tak věrohodnou zpětnou vazbu. Jde prostě o řezačku, ve které je kvalita nahrazena kvantitou a efektností, ale pro mnoho hráčů je to tak správně. C9 navíc působí konzistentněji než Vindictus a graficky se s ním může přinejmenším rovnat.

C9 stahujte ZDE