games_wallpaper7_9096

Grey Goo

Kampaň Grey Goo si projdete hezky za každého z dostupných aktérů. Nejprve se seznámíte s mimozemskou rasou Beta. Ta po nezdařeném experimentu trpí invazí neznámého druhu. Později zjistíte, že neznámým agresorem není nikdo jiný než člověk. Neshody ale stranou, tyhle dva odlišné národy se musejí spojit, aby společně mohly čelit jinému nepříteli. Tím je nanotechnologie, která se po určité době bez lidského dozoru osamostatnila a začala vstřebávat vše kolem sebe. Je tedy nutné jí zastavit dřív, než absorbuje vše živé ve známém vesmíru.

Jednotlivé mise mají hodně slušný náboj. Ani po několika hodinách hraní neupadá celek do stereotypu. Každá z akcí začíná cut-scénou, v které vystupují hrdinové celého příběhu. Za lid Beta je to neohrožený Saruk, jenž jako první ze své rasy potká zástupce lidského druhu. Lidi zastupuje specialista Redgrave. Postupem času narazíte i na další důležité charaktery, s těmi se ale už musíte seznámit sami. (Zdroj: http://www.zing.cz/recenze/1299/grey-goo-valici-se-sliz)

Návod:

1. Ujistěte se že firewall neblokuje vaši hru
2. Ujistěte se že je Tunngle nastavený správně pokud máte router (zelený smajlík dole v pravém rohu na Tunngle)
3. Vypněte všechny síťové adaptéry kromě Tunngle a LAN/bezdrátový, který používáte k připojení k internetu
4. Teď kroky, které potřebujete, aby fungoval Grey Goo na správném adaptéru:
– Připojte do kanálu Grey Goo, to vám dá IP: 10.x.x.x
– Vypněte svůj LAN/bezdrátový adaptér, takže je zapnutý pouze Tunngle adaptér (Ano, to vás vyhodí ze serveru Tunngle, ale(!) ale nechá adaptér zapnutý)
– Spusťte Grey Goo, jděte do multiplayeru
– Zmáčkněte ALT-TAB abyste se dostali na obrazovku, a zapněte váš LAN/bezdrátový(wireless) adaptér, jakmile vaše internetové připojení vás znovu připojí na Tunngle, ukáže se vám, že připojení k serveru je k dispozici a zeptá se vás, jestli se chcete znovu připojit (reconnect) – Dejte ANO
5. Vraťte se zpátky do hry a dobře se bavte

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>