NetherPreyorPray-představení

Hra “Nether” jako další Zombie Survival Hra

Hra Nether by měla být další zombie survival hrou. Tím je myšleno že to bude další hra typu DayZ nebo WarZ… vlastně teď už Infestation: Survivor Stories.

Hra vyjde na PC. Ještě není známo kdy hra plně vyjde, avšak Uzavřená Beta(Closed Beta) je plánovaná na Podzim roku 2013.  Hra ještě nevydá nějak dobře, ale to je nejspíše proto, protože se na ní stále tvrdě pracuje. Ale jinak svět vypadá opravdu skvěle. Přijde mi to tak trochu jako z Crysis 3 až na to že se snažíte přežít jak jen to jde a mezitím na vás působí vlivy jako je nutnost jídla, vody, tedy potravy a také zombie a mutanti(nebo co to je), kteří se vás při tom všem pokusí zabít a pokusí se z vás udělat svoji potravu. Tohle není všechno. Stejně tak jako v DayZ a ostatních Zombie Survival hrách se vás také budou snažit zabít jiní hráči pro zásoby potravy, munice a dalších důležitých věcí. Nether se soustředí na městský Post-Apocaliptic svět, jenž se odehrává v jedné z části města Chicaga “West Loop“. Tým jenž na Nether pracuje brzy jak už jsem řekl otevře přístup do “Closed Beta”, díky tomu pomůžete třeba zrovna vy Feedbackem(což jsou informace o chybách atd. posílané vámi, týmu, který pracuje na Netheru), čímž pomůžete zdokonalit hru do doby ež vyjde Full verze(plná verze).

 
8 Komentářů

  1. Puky274

    Ked spustim hru dam pripojit na server tak ma to hodi ako keby do spec modu neviem co mam robi nefunguje esc ani nic.Vie mi niekto pomoct ?

  2. Plikon

    Free to play to určitě nebude…
    Jak to vidím tak všechny tyhle hry sežere DayZ StandAlone nebo samotnej ArmA 2 DayZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>