5-game15478-img244304

Kingdom Come: Deliverance – INFO

Asi už jste slyšeli o hře Kingdom Come: Deliverance od českého studia WARHORSE.  Tady vám dávám seznam vdeio blogů(záznamů) a budou zde přibývat i do budoucna další.

Mimochodem tato firma již už několik dní vybírala peníze na podporu jejich projektu na Kickstarteru, ale už to skončilo. Teď mají £1,106,371(liber), díky 35,384 sponzorům(lidem). Čím větší počet financí obdrží, tím bude hra ještě lepší.  Tak takhle to všechno nakonec dopadlo. Pokud byste ještě rádi přispěli a nestihli jste to, tak bohužel na kickstarteru to již nejde, ale slyšel jsem, že by Warhorse Studios brzy mělo rozjet vlastní výběr financí na podporu projektu Kingdom Come: Deliverance. Takže až se tak stane, určitě tu najdete informace a odkaz a taktéž na našem Facebooku.

 

 • Plánované platformy: PC, Xbox One*, PS4*, Mac, Linux
 • Datum vydání: Q4,  2015 on PC, Mac and Linux
 • Čas strávený ve hře: 30 hodin (Akt 1), 70+ hodin (všechny 3 akty)

FUNKCE:

 • Nelineární příběh: umožňuje zvolit mezi padouchem nebo spasitelem. Každý úkol lze řešit několika způsoby.
 • Revoluční  bojový systém: založený na inverzní kinematice, jediný svého druhu, nabízí bohaté, autentické, ale snadno ovladatelné, boje s první osoby. Boj je založený na skutečných bojových technikách z 15. století, navržen ve spolupráci s středověkými bojovými uměními s experty.
 • Zlepšete svou postavu: Různé herní styly – válečník(Warrior), darebák/tulák(Rogue) nebo bard – mohou být smíšené, jak uznáte za vhodné. Můžete rozvíjet své dovednosti, získávat nové výhody(perky) a doladit vaše vybavení.
 • Velká realistická středověká krajina(OPEN WORLD). Pokrývá 3,5 čtverečných mil a 30 hodin hraní (v prvním aktu, z celkového počtu 3).
 • Veďte útok na obrovských(enormních) otevřených bitevních polí a taktéž obléhejte: Nejste žádný superhrdina. Pokud se chystáte táhnout na armádu nepřítele, je lepší najít si jednu vlastní armádu, která vám pomůže v boji.
 • Udělejte si výlet do středověku. Cestujte rozlehlými městy, velkolepými hrady, pevnostmi, temnými lesy a špínou posetými vesnicemi.
 • Objevte obrovský svět z koňského hřbetu nebo pěšky. Pokud něco vidíte, můžete to navštívit.
 • Dynamický svět ožívá. Každý obyvatel hraje důležitou roli ve svých komunitách, jako je střídání dne a noci, můžete sledovat jak lidé pracují, pomáhat jim v případě potřeby, nebo se snažit zasahovat do jejich rutinní práce a dívat se, co se stane.
 • Budujte vztahy s postavami. Staňte se zločincem nebo místním hrdinou, můžete svést místní ženy, ohrožovat své nepřátele nebo porazil soupeře.
 • Vytvořte si vlastní zbraně. Uvařte si od jídla až po lektvary, nebo dolujte přímo stříbro. Všechen crafting se vyskytuje ve hře, pomocí chytrých mini-her.

 

Kingdom Come: Deliverance Live Stream

Kingdom Come: Deliverance – Český videoupdate hlavně o dabingu

Kingdom Come: Deliverance – Video Update #5: Living world

Kingdom Come: Deliverance – Video Update #4: Combat

Kingdom Come: Deliverance – Video Update #3: Horses

Kingdom Come: Deliverance – Video Update #2: Character Customization

Kingdom Come: Deliverance – Video Update #1: Our World – 27.1.2014

Kingdom Come: Deliverance Official Kickstarter Video – 22.1.2014

YouTube Kanál – Warhorse

Kingdom Come: Deliverance – Kickstarter

Kingdom Come: Deliverance – Hlavní stránka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>