MaxPayne3

Max Payne 3 – Představení Multiplayeru

Představení multiplayerového šílenství v připravovaném Max Payne 3.

Snad nikomu z fanoušků této série neuniklo, že Max Payne 3 má na rozdíl od svých předchůdců multiplayer. Ten se také konečně vývojáři  rozhodli ukázat.

Na rozdíl od některých her, Max Payne 3 bude mít v multiplayeru jenom dva módy Gang Wars a Payne Killer. První zmiňovaný nabídne příběhové mise, postavené na úkolech podle toho jak jste si vedli v předešlé hře. Tím to jednoduchým postupem si můžete zajistit příběh podle vás.

Druhý, Payne Killer se bude specializovat na hlavní složku celé série – Bullet-Time. Vývojáři jasně vysvětlili jak zaimplementují tento prvek do multiplayeru. Pokud některý z hráčů na mapě použije zmiňovaný Bullet-Time zpomalí hráče jenom v jeho těsné blízkosti, takže nebude omezena plynulost hry. Na celé fungování prvku a módů se můžete podívat v tomto anglicky komentovaném videu.

Max Payne 3 výjde na všechny hlavní platformy – PlayStation 3, Xbox 360 – 18. května a PC 1. června.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>