Dead-Space-2-PC-600x300

Multiplayer návod – Dead Space 2

Inženýr Issac Clarke se vrací v pokračování mimořádně úspěšné ságy Dead Space.

Poté, co se probudí z kómatu v obrovské vesmírné metropoli jménem „Sprawl“ zjišťuje, že je jediným přeživším strašlivé mimozemské nákazy a ocitá sám uprostřed nové katastrofické noční můry. Ačkoli jeho mysl balancuje na pokraji šílenství, musí unikat před represí vlády a bojovat s přízraky své mrtvé přítelkyně, Isaac udělá cokoli, aby se zachránil a vyšel z krutého nerovného souboje vítězně.

Návod:

1. Stáhněte a rozbalte archiv Zde

2. Nakopírujte Ds2mppatch tak kde jste nainstalovali hru
3. Spusťe DS2MPPATCH
4. Zmáčkněte  1 a potvrďte ENTREM
5. Spustite Dead Space 2

-Na verzi hry: Skidrow 1.0
-Pokud nefunguje opakujte od kroku 3.

Video:

24 Komentářů

 1. JP

  Pokud chcete s kamarádem hrát tak nedoporučuji…. Kopne vás to jakmile dá multiplayer nebo to kopne jeho když dáte MP

 2. Potok

  zdar funguje to diky moc za to ale kdyz sem si to chtel zahrat s kamosem abych zalozil svuj server tak kdyz se kamos prihlasil tak me to odpojilo a kdyz sem se prihlasil ja tak to zas vzdy odpojilo jeho da se to nejak spravit pls ????

 3. dimitri

  Mám originalku a musim rict ze nic moc ne ze by multak byl nudny ale kazdy hrac tam jede jakoby sam za sebe jen max 3/10 her byli koperace o sto sest jinak zadna slava, kdyz se najde supr skupina jde to ale bez kooperace to dre :)

  • so so so true! I love wearing leggings with a long sweater dress- one that covers the hiney. But my goodness I can’t stand seeing butt cracks every where I go..or underwear because the leggings are too thin…great post!

  • Jos on jotain järkevää sanottavaa niin siinä tapauksessa jaksan katsoa videoblogin. Tavallisen tekstin lukeminen on paljon vaivattomampaa kuin videoklipin kelaaminen alkamaan siitä kohdasta, jossa bloggaaja alkaa puhumaan kiinnostavasta asiasta.

 4. Ivan Tásler

  Toto je najlepšia stránka. Milujem Vás. Škoda len, že tu nie je viac návodov na hry…. :-/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>