deadfalladventures-coop

Multiplayer návod – Deadfall Adventures (Není to CO-OP)

Deadfall Adventures je hra podobná Tomb Raider, Uncharted nebo Indiana Jonese a možná i Mumie či Mumie se vrací. Takže zažijete spoustu dobrodružství, nejspíše i nějaké ty hádanky a luštění tajemství a dalších tajemností. Hru můžete díky návod hrát CO-OP(s kamarádem) a můžete tak prožít ještě větší zábavu. Hra má i celkem slušné grafické zpracování. Hra to sice není nějak extra skvělá, ale není to ani žádná hra, která by se hned měla vyhazovat do koše, pokud máte rádi tajemno, střelbu a záhady a hru s kamarádem, tak byste to mohli zkusit.

Návod:

  1. Stáhněte, nainstalujte hru
  2. Stáhněte MP-Fix a nakopírujte do složky s hrou
  3. Přihlašte se na Steam/Spusťte GreenLumu
  4. Poté spusťte Tunngle/Hamachi
  5. Spusťte hru přes “LAUNCHER.EXE”
  6. PŘIPOJENÍ: Ve hře běžte do: Multiplayer / Survival – > Přijměte pozvání od přítele, nebo najděte hru přes vyhledávání (Musíte mít nastaveno: Hra přes Lan – ANO)
  7. VYTVOŘENÍ: Ve hře běžte do Multiplayer / Survival – > Vytvoření veřejné hry – > Více -> Proveďte požadovaná nastavení -> Start Game(Spusťe hru -> pozvěte přátele přes LAN hru

 

  • Pro změnu jazyka běžte do  “… \ binaries \ win32 \ revolt.ini” a editujte
  • Pro změnu přezdívky běžte do “… \ Binaries \ Win32 \ ALI213.ini” a editujte “playername = zde dáte vaše jméno” (např.: playername = bestgamer)
  • Pro stabilnější připojení změňte region na Steamu. (nejlépe UK – London), mají stabilnější připojení

3 Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>