Bez názvu-1

Multiplayer návod – Garrys Mod

Pokud má nějaká hra v názvu slovo “MOD”, tak to vyzní amatérštinou a mnoho lidí se ji vyhne jako zdechlině na cestě. A možná právě tohle jste udělali s Garry’s Mod, který se schovává v rohu obchodu na Steamu a je těžko viditelný. Polijte se kbelíkem ledové tříště a uvařte si kubánské kafe do litrového koflíku, ať se proberete. Právě jste totiž minuli titul, který cloumá herním světem od roku 2004, ale co je hlavní, je neskutečně zábavný a to i přes fakt, že nemá žádný příběh a je to ve své podstatě jen bedna nástrojů.

Návod:

  1. Nainstaluj “Garrys Mod” (Když chceš hrát s někým, je dobré abyste měli nejlépe stejné verze)
  2. Připojte se do sítě “Garrys Mod” na Tunngle / A nebo jednoduše všichni do stejné sítě (nejspíše by to mělo fungovat i s Hamachi)
  3. Spusť hru a vyber:
  • Jako Klient: Běž do “Play Multiplayer”(Hrát hru více hráčů) a poté zvol “LAN” a pak se připoj do nějakého serveru (Join any Server)
  • Jako Hostitel: Běž do “Create Multiplayer”(Vytvořit hru více hráčů) poté proměňte nastavení hry, tak jak chcete a pak počkejte na další hráče.
  1. Dobře se bavte

7 Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>