god mode game

Multiplayer návod – GOD MODE online

God Mode” má být stohovatelná arkádová střílečka, ve které se vyblbnou v kooperativním režimu až čtyři hráči. Tušíte správně, že na příběh se tady moc hrát nebude, ale celá věc se bude odehrávat v antickém Řecku. Takže Olymp, Hádes a další známé firmy, které si jistě pamatujete z literatury. Nebo z jiných her. Dost podobně jako v Painkillerovi se budete po smrti a abyste se vrátili zase mezi živé, probojovat očistcem. Přímočaré střílení nepřátel by měly trochu okořenit RPG prvky a podle slov vývojářů i nelineární hratelnost. Ta bude asi spočívat v tom, že budete mít na výběr koho sejmete první. Libovolně si budete moct upravovat jak postavu, tak zbraně a další výbavu, takže potenciál pro znovu hratelnost by tu teoreticky být mohl. Každopádně to zní jako jednoduchá střílečka, která si ani na nic tří-áčkového nehraje.

      Návod:

 1. Stáhněte si God Mode (doporučuji RELOADED verzi).
 2. Stáhněte si LAN-Fix a obsah extrahujte do složky “Bin” (Přepište původní soubory).
 3. Pokud máte ve složce s nainstalovanou hrou soubor “game_local.cfg”, tak jej smažte.
 4. Spusťte Tunngle a připojte se do některé místnosti “God Mode”.
 5. Spusťte hru “God Mode” pomocí “GodMode.exe”.
 6. Hra se bude snažit spojit s online serverem hry, ale po chvilce zkoušení vám hra oznámí, že nelze navázat spojení a po odkliknutí “OK” hra automaticky začne vyhledávat LAN hráče, které zobrazí na pravé straně obrazovky.
 7. Nebo hned při začátku načítání online serveru zvolte dole v menu “Party Settings” a v položce “Network” zvolte “LAN” pak klikněte na “Accept”.
 8. Pro vytvoření hry klikněte v menu na “Create Game” a vyčkejte než se někdo připojí. Poté klikněte na “Ready” a vyčkejte než budou ostatní také připravení. Hra se spustí automaticky.
 9. Pro připojení do již vytvořené hry klikněte na vybraného hráče ze seznamu vpravo a zvolte “Join Session” (Zobrazí se místo MENU v levo). Poté klikněte na “Ready” a vyčkejte než budou ostatní také připravení. Hra se spustí automaticky.
 10. Dobře se bavte, přeje Cloner
 • Pro změnu nicku si otevřete soubor “*.ini” v “Bin” adresáři, kde se nachází “PlayerName = ” a za = napište svou přezdívku (příklad: PlayerName = MultiplayersCZ). Soubor uložte a nyní budete mít ve hře svůj nick. (*INI soubor může mít různé názvy)

7 Komentářů

 1. Tony

  Ahoj, mám problém.. když dám create game, vyberu mapu a podobně, a dám ready, za 4 sekundy se automaticky zapne hra, ale hraji singlplayer, a chci hrát s někým.. A když se chci do hry připojit, na join game kliknout nejde, no spíš to nic neuděla.. a když vyberu hráče tak se napíše : There are no options available for this player..
  Nevíte jak se připojit do hry?

 2. Tony

  Ahoj, mám problém.. když dám create game, vyberu mapu a podobně, a dám ready, za 4 sekundy se automaticky zapne hra, ale hraji singlplayer, a chci hrát s někým.. A když se chci do hry připojit, na join game kliknout nejde, no spíš to nic neuděla.. a když vyberu hráče tak se napíše : There are no options available for this player..
  Nevíte jakse připojit do hry?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>