league-of-legends-logo

Multiplayer návod – League of Legends PUBLIC BETA

League of Legends (dále jen LoL) je freewarová online hra vyvinutá společností ‘Riot Games’. Tvůrci se inspirovali hrou Warcraft III: The Frozen Throne.


Toto je Komunitní návod od uživatele “|RF|DarkGoldCZ” tímto mu děkujeme.

Dozvědět se více o komunitních návodech.


Návod:

1) Tady se zaregistruj  – Jde to párkrat do měsíce
2)Potom co se zaregistrujete tak tady to stáhnete  – Možnost že to bude potřebovat klienta stačí default
3)Jak budete mít hru i učet tak když si zahrajete 1 hru a dostanete kolem 5000 RP i 5000 IP (Možna víc už si to nepamatuji)
4)Každý týden dostáváte nějaký menší obnos
5)Snad pomůže :)

Video:

9 Komentářů

 1. Ahoj, jak se dá obejít čekání ve frontě? Hraju, pak musím odejít a když se po nějaké době vrátím, tak musím čekat 20 minut, protože jsem přerušil hru, kdosi říkal, že se to dá upravit v nastavení, ale nic jsem tam nenašel.

 2. Jakub

  hoši a holky komu nejde se přihlásit tak se na první stránce jak spouštíte hru koukněte zda jste na správném serweru ja jsem taky nevěděl co s tím ale pak mi to šlo tak doufám že vám to půjde jaku mne a kdyštak jsi mne přidejte jmenuju se tam JakubHledík doufám teda že vám to pujde čau

 3. Dalibor

  Prosímvás. Stáhl sem hru a registroval se podle návodu. Ale když se chci přihlásit do hry tak mi to píše špatné jméno nebo heslo… nevíte čím to může být ?

 4. Kiko

  Ahoj lidi.Potřeboval bych pomoc.Lolko hraju asi den a mám menší problém.V průběhu připojování do hry mi spadl internet a když jsem lolko znovu spustil tak mi to hodilo na obrazovku okno, kde se píše : Došlo k opuštění rozehraného zápasu.Připoj se prosím zpět do hry. ,ale když se připojím tak mi to ukáže že jsem jediný ve hře.Nikde není tlačítko konec nebo tak něco.Prosím pomožte mi.

 5. Brigo

  Jen pro info. jestli se nemýlím tak na Lol PBE se jde zaregistrovat jen vždy na začátku měsíce ( 1,2,3,4 ) a potom už zase né,je to kvuli tomu abys se server nepřetížil ;)

 6. AptexCz

  Tolik IP ani RP se za hru nikdy nedostává LOL… Nevím kdo to dělal ale asi o této hře moc neví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>