terraria-600x300

Multiplayer návod -Terraria

Terraria je v podstatě zajímavý klon Minecraftu. Slovo klon má sice obvykle negativní konotaci, ale v tomto případě ji zaměňte za pozitivní, ostatně sám tvůrce Minecraftu tuhle zajímavou hru zmiňoval na svém twitteru.

Terraria nabízí podobně rozlehlý svět, jen ve 2D perspektivě, který hráčům leží u nohou, předhazuje mu spoustu možností, jak se uplatnit a vyblbnout a nešetří ani spoustou nepřátel a pastí. Základem ale je, že přežití v Terrarii záleží na vás, protože si musíte vyrábět zbraně i další pomůcky, za tímto účelem sbírat a těžit suroviny a mezi tím neustále bojovat o život. A ne sami, ale s dalšími hráči. Hra podporuje komfortní kooperaci za účelem spolupráce při všech činnostech (včetně bránění a zabydlování vlastního hradu!), nechybí ani PvP hra, ve kterém zatím dostávám tvrdě na zadek. Ale to se brzy změní.

           

           NÁVOD:

  1. Nainstaluj Terraria – Pokud chceš hrát s kamarádem, je lepší když máte stejnou verzi
  2. Přidej se do Terraria sítě na Tunngle/nebo s kamarádem do stejné sítě na Hamachi
  3. Spusť hru a jdi do “Multiplayer”
  4. Klikni “Join” a přidej se do jakéhokoliv serveru nebo hostuj hru a čekej až se přidá kamarád
  5. Dobře se bavte

7 Komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>