waroftheroses

Multiplayer návod – War of the Roses

Po stránce herních mechanismů složitá a těžkopádná hra, které plně vsází na vaši slabost pro středověké bitvy. Pokud jsou vaším šálkem čaje a proniknete se zatnutými zuby do útrob hratelnosti, odmění se vám výbornou atmosférou a výživným zážitkem. Módů je ale zatím pomálu a stále se jedná pouze o dvě skupinky bojovníků jdoucích si po krku. Potenciál k dalšími rozšiřování je však velký.

Nehrajte si na příběh!

Příběh WotR by vám byl schopen odvykládat každý středně vzdělaný absolvent základní školy s výukou dějepisu. Představte si dva rody s růžemi na erbech – červenou a bílou. Voilà, najednou jsou před vámi Lancasteři a Yorkové. Zasaďte si je do Anglie, kterou předtím trochu rozbijete válečným harašením a v podstatě máte výchozí pozici k hraní WotR.

Nečekejte žádné intriky, vyprávění příběhu, či dlouhé animace plné akcí a napětí. Příběh pro WotR není důležitý – v podstatě tu je, jen aby tu byl, a doslova ho hra odbývá pouze prostřednictvím jakýchsi tréninkových misí rozložených do pěti bitev. Můžete si zahrát a osahat si herní mechanismy, než se vyrazíte pořádně vyřádit do hry pro více hráčů, která je zde alfou i omegou. Upřímně řečeno už jsem ale do tréninku po jedné misi znovu nevstoupil. Řezat se s umělými protivníky jednak není taková zábava a hlavně na to, co s vámi budou provádět ti živí, vás to samozřejmě nepřipraví.

Což je v případě WotR možná víc pravda, než by se na první pohled mohlo zdát. Podíváte-li se totiž na hru z dálky, vidíte v podstatě multiplayerovou third person akci zasazenou do středověku se vším, co k tomu patří – brnění, meče, jezdci na koních s dřevci, lučištníci a tak dále. Zdroj: Games.cz

Hra je Free-to-play na Steamu!

3 Komentářů

  1. Agent47-Cz

    Na steamu je War of The Roses F2P, ale teprve to stahuju, takže nevím, jak to bude probíhat…

  2. Arkanan

    prosim vas ted sem stahnul to demo ale naco mam stahovat dalsi war of the roses od skidrowa sak to ma 2,9 giga to budu mit 2 war of the roses nebo jak?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>