XCOM

Multiplayer návod – XCOM: Enemy Unknown online

Cesta k vítězství trvala necelý rok. Záznamy hovoří jasně: 349 dní. Proběhlo šedesát bitev, z toho padesát tři skončilo výhrou. Poměr našich mrtvých vojáků versus ksindlu z vesmíru: 24 ku 428. V laboratořích pracovalo dnem i nocí 124 vědců, v dílnách 87 inženýrů. Prozkoumali všechno, co nepřátelé nechali ležet na bojišti. Objevili technologie, které svět neviděl. Naučili se číst nepřátelské myšlenky. Přesto se nezavděčili všem.

Taková je XCOM: Enemy Unknown. Neustále postupujete vpřed, ale radost z vítězství kalí nezvládnuté mise, mrtví kolegové, ztracená města i země a naštvaní politici. Pojďme se celému tažení podívat na zub. Nedozvíte se, kolik zbraní, emzáků a typů misí ve hře je. Dozvíte se, proč je to dobrá hra.

Stejně jako se vědci vrhli do pitvání zabitého mimozemšťana v UFO: Enemy Unknown z devadesátých let, tak se Jake Solomon a jeho tým ze studia Firaxis podívali na vnitřnosti původní hry. Vyndali je, položili na stůl, označili cedulkami a podrobně prostudovali.

Vitální orgány nechali na pokoji, drobně je očistili a znovu spojili, ale ty přebytečné? Ty jednoduše odhodili a na jejich místo citlivě dosadili novější a modernější. Když Sid Meier cvakl vypínačem, neposadil se na stole herní Frankenstein sešitý ze všeho možného, ale vysoustružená krasavice kráčející ve stopách předchůdců – a přitom zdaleka ne pouhá kopie.

    Návod:

 1.  Stáhněte a nainstalujte hru XCOM:EU
 2. Pak stáhněte Update 1-FLTDOX
 3. Update 1-FLTDOX extrahujte jej a poté spusťte “Setup”
 4. Nainstalujte si UPDATE někde na plochu a nebo rovnou do vaší složky s hrou
 5. – Pokud si jej nainstalujete na plochu, tak pak obsah Updatu vložte do vaší složky s hrou
 6. Až tak budete mít, stáhněte si Patch 3
 7. Spusťte “Setup” a udělejte to samé co v bodě “4”
 8. Poté se připojte s vašim kamarádem do stejné místnosti na Tunngle (Např: XCOM: Enemy Unknown)
 9. Spusťte hru, připojte se do multiplayeru a hrajte
 10. Dobře se bavte

 

Návod 2:

 1. Nainstaluj XCOM: Enemy Unknown
 2. Přidej se do XCOM: Enemy Unknown sítě na Tunngle
 3. Spusť hru
 4. Běž do Multiplayer a vyber LAN
 5. Připoj se do zápasu
 6. Dobře se bav

Návod není mnou odzkoušen, takže se za něj nezaručuji. Podle určitých zdrojů na internetu to funguje.

6 Komentářů

 1. asdewq01

  Zdravím, nevím proč, ale nejde mi multiplayer. A přitom jsem udělal vše dle návodu. Prostě mně to nechce pustit do veřejné sítě, jediné co mohu je úprava týmu a hrát přes Lan.
  Nevíte co mám udělat?

 2. Valentik2010

  Kazdej má na začátek 300 coins a za to si nakoupi vojaky bud lidi nebo mimozemstany a pak bojujete na mape 1v1 a kazdy z hracu ma na tah 120sekund:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>