raketka Multiplayers

Nejoblíbenější hry pro 2 na portálu Raketka.cz

Ve dvou se to lépe táhne a multiplayerové hry jsou dnes populárnější než kdy dříve. Proto jsme pro vás připravili článek s nejlepšími hrami pro 2 hráče ze serveru Raketka.cz. Spolupracujte, nebo po sobě zběsile střílejte, u jednoho počítače i po internetu.

Tank Trouble

Dnes začneme i skončíme tanky. V Tank Trouble můžete hrát proti PC, či jednomu, nebo dvěma kamarádům na jednom PC. Mapou je vždy nějaké bludiště, ve kterém se střely tanků odrážejí od stěn, takže hra je něco pro milovníky geometrie, úhlů a zákeřné střelby zpoza rohu, nebo dvou. Na mapě navíc můžete občas najít i další zbraně, jako je výbušná střela, naváděná raketa, nebo laser, jehož dráhu letu vidíte dřív, než opravdu vystřelíte.

Zahrajte si Tank Trouble

Kulečník

Kulečník je populární hrou pro dva, ať už se skutečným tágem, nebo po internetu. Tomu online vládne české provedení od společnosti Geewa. Kromě povedené grafiky a kvalitní fyziky si můžete vybrat, zda budete bojovat proti náhodnému hráči odkudkoliv na světě, nebo jestli vyzvete konkrétní osobu.

Zahrajte si Geewa Kulečník

Fireboy and Watergirl 3

Geniální hra určená pro spolupráci dvou hráčů na jednom PC má už mnoho dílů. My bychom vám doporučili hlavně ten třetí s podtitulem In the Ice temple. Ten nabízí klasickou dvojici hlavních hrdinů, ale díky zasazení do mrazivých lokací narazíte na spoustu nových puzzlů. Ty mnohdy souvisejí s odrazem mrazících/rozmrazujících paprsků a s ledovými plošinkami, na kterých nejde skákat a Fireboy je dokonce nedokáže ani zdolávat, vedou-li do kopce.

Zahrajte si Fireboy &Watergirl 3

Go Kart Go Turbo

Závody ve split-screenu jsou alfou a omegou zábavy pro více hráčů u jednoho počítače. Go Kart Go Turbo vám nabídne přesně to, v šíleně rychlém a barevném provedení, díky kterému si hru užijí hlavně děti.

Zahrajte si Go Kart Go Turbo

Big Battle Tanks

Když jsme s tanky začali, musíme s nimi taky skončit. Big Battle Tanks je poměrně věrnou předělávkou legendárního titulu Scorched Earth. Na začátku si zvolíte, proti komu chcete hrát a následně se v tahových soubojích řežete, dokud jeden člověk/počítač nevyhraje. Pak následují nákupy, při kterých si můžete pořídit ničivé zbraně, nebo třeba štíty, které vás ochrání před několika nepřátelskými střelami.

Zahrajte si Big Battle Tanks

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>