planet h1

PlanetSide 2 – Free 2 Play

PlanetSide 2 je MMOFPS, která je vydaná společností Sony, odehrávající se na fiktivní planetě Auraxis. Hra je pokračování titulu PlanetSide který byl vydán roku 2003, PlanetSide 2 byla oficiálně oznámena 11. 7. 2011 s tím, že hra bude zcela zdarma (free 2 play). PlanetSide 2 je jednou z mála her svého žánru, pomocí unikátního enginu zvládne hra až stovky hráčů na jednom místě.

Ke stažení Zdarma na Steamu ZDE !!

Trailer:

Herní třídy:

V PlanetSide 2 se povolání jaké si vyberete neváže na postavu kterou si vytvoříte. Povolání je možné měnit jakmile zemřete, případně na stanicích u patřičních konzolí. Hratelné povolání:
Light Assault – Voják disponujicí Jetpackem umožnujicím mu být velice flexibilní a dostat se na místa kam se ostatní nedostanou, Light Assault je navržen na používání granátů a různých výbušnin, od začátku disponuje karabinou jakožto základní zbraní.
Heavy Assault – Těžká jednotka disponujicí jak velkou palebnou silou proti pěchotě tak proti vozidlům. Heavy Assault používá frakční zbraň pro své povolání, a těžkou protitankovou palebnou silou ve formě raketometu.
Medic – Povolání navržené převážně na uzdravování a oživování hráčů. Má k dispozici jak klasickou zbraň pro mediky tak “oživovací” pistoli.
Engineer – Třída pracujicí převážně s vozidli a technikou, má k dispozici příslušenství pro opravování vozidel a techniky. Taktéž má možnost doplňovat munici týmu a položit stacionární zbraň ve formě kulometu.
Infiltrator – Sabotér, sniper disponujicí maskovacím zařízením, jako zbraň používá Ostřelovací pušku.
Mechanized Assault Exo-Suit(MAX) – Pomalá ale velice tvrdá jednotka, disponujicí těžkou palebnou silou jak proti pěchotěm, vozidlům či letectvu. Může být opraven pouze inženýrem a životy se mu sami neobnovují. V nejnovějším patchi je MAXe možné už pouze koupit za zdroje.

Zdroj Wikipedie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>