Prey2pokračuje

Po tom všem studio ARKANE pracuje na PREY 2

Prey 2 čeká návrat. Ovšem ne tak jak byste možná čekali. Mluvíme zde o tom, že hra by se klidně mohla jmenovat jinak a možná i vypadat. Představte si hru z části jako Prey a z části jako System Shock. Jo, možná právě tak by mohl vypadat další Prey. Tedy ten náš Prey 2. Tím že se značka přejmenuje neznamená, že bude něco špatně, ostatně, není nějak extra moc lidí co by znalo značku Prey a tak se tím nic nezmění a taky neohrozí. Ostatně Prey 2 si zatím s sebou nese trochu té negace, však víte proč. Takže přejmenování by mohla být dokonce i spása.

Projekt je teprve ve stavu Reboot a právě se s tím začalo, takže je dost možné že hru můžete čekat až za tak 1 až 2 roky což je v roce 2014 až 2015. Ano, je vcelku bolestivé slyšet tuto zprávu, ale aspoň víte, že údajný Prey 2, později možná jinak ještě není u ledu a tým z Arkane Studia se jej stále snaží vzkřísit a nejspíše i velmi dost předělat.

1 Komentář

  1. Draken

    To mě trošku mrzí, poněvadž první video, které bylo vidět před dvěmi lety na E3 nemělo chybu. :( Jinak jednička je suprová hra, která přišla ve špatnou dobu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>