multiplayers MS

TOP5 nejoblíbenějších online stříleček na MůjSoubor.cz

Free-to-play střílečky jsou neustále populárnější a populárnější a hráči se v hojném počtu stále vracejí i ke starším kouskům, jak dokazuje následující pětice her. Jde o nejstahovanější online střílečky z download portálu MujSoubor.cz a starší tituly jsou v tomto výběru rovnou čtyři.

Wolfenstein: Enemy Territory

Stařičká hra, která vznikla vypreparováním multiplayerové složky ze zrušeného pokračování hry Return to Castle Wolfenstein. Výhodou této smutné události bylo, že W:ET byla uvolněna od začátku zdarma, takže si vytvořila velmi silnou hráčskou komunitu. Hře nechybí nic a to ani z dnešního pohledu, protože přinesla nadčasovou hratelnost v podobě různých tříd vojáků, různých módů, nebo jakýchsi RPG prvků. Graficky už nejde o žádnou pecku, ale na LAN párty, nebo s partou přátel po internetu jde o prvotřídní zábavu.

Stahujte na adrese: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-hry/wolfenstein-enemy-territory

Bulánci 2.0

Extrémně agresivní polštáře ve verzi 2.0 vás opět zvou na pořádnou polštářovou bitvu. V ní se ale (bohužel, nebo naštěstí?) neplácají polonahá děvčata po hlavě, ale naštvané podušky si vystřelují peří ze svých zamračených tváří. Arzenálem jsou přitom skutečné zbraně, které sbíráte po mapě, kde se náhodně objevují. Hru lze hrát po internetu i na jednom počítači a po jejím vyzkoušení už se nikdy do své postele nevrátíte s takovým klidem a radostí. Co když je i váš polštář jedním z nich?

Stahujte na adrese: http://mujsoubor.cz/akcni-hry/bulanci

ARMA 2 Free

Série ARMA se pomalu dostává do podobně kultovní pozice jako její předchůdce, Operation Flashpoint. Může za to zejména druhý díl, ke kterému vznikla třeba fenomenální modifikace DayZ, nebo právě bezplatná online verze ARMA 2 Free. Ta sice nepodporuje uživatelské módy a ani HD grafiku, či obsah datadisků, ale zcela zdarma a bez mikrotransakcí nabízí prvotřídní online válečnou simulaci včetně uživatelských map a scénářů.

Stahujte na adrese: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-a-mmo/arma-2-free

Battlefield Heroes

Battlefield patří v prvních dílech mezi poměrně realistické multiplayerové střílečky, ale s příchodem dílů jako 2142, nebo Bad Company se nenásilně, byť velmi důrazně přešlo spíše pod prapor zábavnosti, než realističnosti. Korunu tomu nasazuje i zcela nepokrytě parodická, ale přesto poctivá a zábavná řež Battlefield Heroes. V ní si vyberete jednu ze dvou stran konfliktu, které ze všeho nejvíce připomínají Brity a Němce z druhé světové, své povolání a vrhnete se do stylizované akce v jedné z několika map. Na vše se díváte z pohledu třetí osoby, který se k parodickému vyznění hry výborně hodí.

Stahujte na adrese: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-hry/battlefield-heroes

PlanetSide 2

Jediná skutečně moderní hra v našem výběru je PlanetSide 2, online válečná akce v sci-fi prostředí. Zápletkou je boj tří frakcí, ale ve výsledku jde jen o ověřené klišé, ve kterém jsou jedni červení, druzí modří a třetí zelení, abyste věděli, do koho střílíte. Skutečné bohatství hratelnosti leží jinde a to v opravdu enormních rozměrech bojišť a ještě více šokujícím počtem naráz hrajících vojáků. Když k tomu přičtete ovladatelné válečn